Přebor TC Holešov ve čtyřhrách pro rok 2015

08.09.2015 08:04

V sobotu 5. 9. 2015 se uskutečnil další ročník již tradičního přeboru TC Holešov ve čtyřhrách pro rok 2015, kterého se zúčastnilo 21 párů tenistů a početné publikum. K převážně mužským dvojicím se přidaly i páry ženské a smíšené z našeho města a také z okolních tenisových klubů.

Los rozdělil zúčastněné do 4 skupin. Nejlepší dva páry z každé skupiny pak postoupily do odpoledních vyřazovacích kol. Do podvečerního finále se nakonec probojovala dvojice Zdeněk Matela, Miroslav Páleník a pár Daniel Horejš se Zdeňkem Zapletalem. Ve vyrovnaném utkání byl šťastnější pár Matela – Páleník, kdy za stavu 1:1 na sety těsně rozhodl maxitiebreak. Celý turnaj od rána až do večera přinesl tenis velmi dobré úrovně. Kvalita hry roste rok od roku a i proto je nutné všechny zúčastněné za předvedené výkony pochválit.
Příjemný sportovní den byl ukončen předáním cen vítězům. Mimo vítězů byl za odvahu například odměněn také pár s nejvyšší váhou (Kula + Galandr = dohromady 218 kg) a nejstarší dvojice (Janalík + Hlobil = dohromady 123 let).

Za příkladnou materiální podporu turnaje děkuje výbor TC přerovskému pivovaru Zubr a firmě JOSPO Holešov.

Pro statistiky:
Nejstarší pár – Janalík + Hlobil = dohromady 123 let
Pár s nejvyšší váhou (Kula + Galandr = dohromady 218 kg)
Duo sympatia – Šotolová - Novotná (účast ve čtvrtfinále)
Nejtenisovější oblečení – Jurášek – Vykoukal
Nejrychlejší zápasy – Michálková - Podvalová

Podrobné výsledky skupiny A, B, C, D a postupový pavouk.

Děkujeme všem účasníkům turnaje a fanouškům tenisu za příjemnou atmosféru. Prohledněte si fotografie z průběhu turnaje.