Přebor TC Holešov ve čtyřhrách pro rok 2016

07.09.2016 14:33

První zářijovou sobotu 3. 9. 2016 se uskutečnil další ročník již tradičního přeboru TC Holešov ve čtyřhrách pro rok 2016, kterého se zúčastnilo 24 párů tenistů a tenistek a početné publikum všech věkových skupin.

Los rozdělil přihlášené páry do 4 skupin, ve kterých hrály dvojice každá s každou. Vítězové  skupin pak postoupili semifinále. Ve večerním finále se nakonec utkala vítězná dvojice z loňska Zdeněk Matela - Miroslav Páleník a pár Novák – Hofman. Napínavé utkání zdramatizoval opakovaný výpadek umělého osvětlení. Zkušenější pár Matela – Páleník pak rozhodl, když za stavu 1:1 na sety vyhrál velký tiebreak. Turnaj přinesl pohledné a hlavně nebývale vyrovnané souboje, které časově protahují organizaci tenisových klání.

Většina zúčastněných obdržela věcné dary a vítězové poháry. Vydařený tenisový den končil posezením, po kterém se spokojení sportovci rozešli ke svým domovům.

Za materiální podporu turnaje děkuje výbor TC především Moravským sladovnám Kroměříž, firmě JOSPO a také firmě Nestlé i Městu Holešov.

Prohlédněte si fotogalerii z turnaje a výsledky jednotlivých skupin.